13. Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim

Zbliża się 13. edycja Targów Pracy na Uniwersytecie Łódzkim, która w tym roku odbędzie się 16 listopada na Wydziale Zarządzania. Swoją obecność potwierdziło 48 wystawców, którzy zaoferują uczestnikom płatne staże, praktyki i możliwość pracy. W Strefie Rekrutacji z kandydatami przeprowadzą rozmowy kwalifikacyjne nasi Partnerzy: Fujitsu, BNP Paribas Securities Services, Rainbow Tours S.A., Akademia Rainbow. Co więcej, wszyscy uczestnicy projektu, którzy zostaną zakwalifikowani do Strefy Rekrutacji, mają gwarantowane spotkania z wybranymi pracodawcami.

Osoby poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych będą mogły przejrzeć oferty organizacji pozarządowych, wśród których znajdą się m.in. Fundacja Urban Forms, Fundacja Swim for a Dream czy Fundacja Krwinka. Na studentów czekać będą również doradcy zawodowi i prelekcje motywacyjne. W przestrzeni targowej będzie można zrobić zdjęcie do CV, a wcześniej skorzystać ze stanowiska z profesjonalnym makijażem.

Udział w wydarzeniu ułatwi aplikacja mobilna.