Pierwsza Konferencja polskiego oddziału Computer Applications in Archaeology

KOMUNIKAT

Zarząd Computer Application in Archaeology Poland, oddział CAA International, pragnie zaprosić Państwa na pierwsze spotkanie stowarzyszenia, które odbędzie się 8 czerwca 2013 r. w Instytucie Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (ul. Gołębia 11).
Ideą spotkania będzie wymiana myśli i doświadczeń w stosowaniu różnorakich metod komputerowych w polskiej archeologii, prezentacja dotychczasowych osiągnięć oraz nawiązanie kontaktów. Ponadto celem spotkania będzie również omówienie bieżącej działalności stowarzyszenia i jej celów w przyszłości. W ramach spotkania przewidujemy referaty, sesję posterową oraz wieczorny spacer po zabytkach Krakowa i integracje.

1. 25.05 – koniec nadsyłania abstraktów
2. 31.05 – koniec rejestracji

Spotkanie jest bezpłatne. Transport oraz nocleg we własnym zakresie.

Osoby zainteresowane rejestracją prosimy o kontakt na email: caapoland@gmail.com

Kasper Hanus

Przewodniczący zarządu CAA PL