Studenci z Erasmusa bardzo zadowoleni ze studiów w Polsce

Jak donosi biuletyn Uniwersytetu Łódzkiego, wg rankingu portalu StudyPortals, studenci przyjeżdżający do Polski w ramach programu Erasmus bardzo chwalą sobie pobyt w naszym kraju. Polska uplasowała się na szóstym w Europie miejscu pod względem satysfakcji studentów z pobytu na wymianie międzynarodowej. Pobiliśmy średni wynik europejski (8,8) – oceniano nas średnio na 9.

Bez względu na jakiej uczelni polskiej studiują, studenci oceniają pobyt w Polsce na „bardzo dobrze”. Dlatego wraz z sześcioma innymi uczelniami Uniwersytet Łódzki może pochwalić się otrzymaniem „Certificate for Very Good International Student Satisfaction 2014” – certyfikatem potwierdzającym wysoką ocenę satysfakcji ze studiów studentów spoza Polski.