Program konferencji o najnowszych metodach badań

Serdecznie zapraszamy na mającą się odbyć w listopadzie konferencję „Sukcesy i porażki. Najnowsze metody nieinwazyjne i laboratoryjne w badaniach archeologii historycznej”. Instytut Archeologii UŁ współorganizuje to wydarzenie wraz z Uniwersyteckim Centrum Archeologii Średniowiecza i Nowożytności przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Poniżej mogą się Państwo zapoznać z programem imprezy. Wstęp na prelekcje wolny!

8 – 9 listopada 2018
Instytut Archeologii Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Lindleya 3/5, Aula

8 listopada / czwartek

9.50 – Powitanie uczestników Konferencji